Olimpiādes, Zinātniski pētnieciskie darbi

Katru gadu mūsu skolas skolēni ir dažādu olimpiāžu, radošo konkursu un zinātnisko konferenču laureāti.

2018./2019.m.g.

Rīgas pilsētas olimpiādes

Priekšmets Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
matemātika 1.vieta
1.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
Maksims Sorofanovs, 5.b
Vladislava Moļeva, 6.a
Daniils Šarovs, 7.b
Deivids Jansons, 8.b
Daniils Lukjanovs, 9.a
Oļegs Čubarovs, 5.b
Džūlija Kovaļska, 5.b
Veronika Jariga, 5.d
Andrejs Kotovs, 6.a
Ņikita Skvorcovs, 6.b
Vladislavs Gontars, 7.a
Gļebs Bugrovs, 7.a
Irina Morusa
Irina Morusa
Viktorija Moļeva
Irina Iriščenko
Viktorija Moļeva
Irina Morusa
Irina Morusa
Irina Iriščenko
Irina Morusa
Eleonora Romanovska
Irina Iriščenko
Irina Iriščenko
ķīmija 2.vieta Nikola Brauča, 12.a Pāvels Pestovs
fizika atzinība
atzinība
Staņislavs Jurgensons, 10.b
Artjoms Luščenkovs, 12.b
Irina Ņiživaja
Irina Ņiživaja
ģeogrāfija 2.vieta
3.vieta
3.vieta
Valentīns Blaubergs, 11.a
Edvards Jansons, 12.b
Artjoms Golovkins, 10.b
Irina Tihomirova
Irina Tihomirova
Irina Tihomirova
vēsture 3.vieta
3.vieta
atzinība
atzinība
Valentīns Blaubergs, 11.a
Jūlija Banceviča, 10.b
Santa Vigule, 11.b
Edvards Jansons, 12.b
Irina Anzuļeviča
Irina Anzuļeviča
Irina Anzuļeviča
Irina Anzuļeviča
filozofija 2.vieta Nikola Brauča, 12.a Irina Anzuļeviča
bioloģija 2.vieta
atzinība
Nikola Brauča, 12.a
Stanislavs Jurgensons, 10.b
Santa Daugele
Santa Daugele

Rīgas pilsētas un Pierīgas skolu (izglītības iestādēm, kas īsteno mazākumtautību izglītības programmas) 35.latviešu valodas olimpiādes 2. posms

19.oktobrī seši mūsu skolas 7. - 8. klašu skolēni piedalījās Rīgas pilsētas un Pierīgas skolu (izglītības iestādēm, kas īsteno mazākumtautību izglītības programmas) 35.latviešu valodas olimpiādes 2. posmā.

Apsveicam uzvarētājus!

Priekšmets Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
latviešu valoda
(mazākumtautību skolām)
2.vieta
2.vieta
3.vieta
atzinība
Vladislavs Petrovs, 7.a
Diana Tokare, 8.b
Arīna Kosmačeva, 7.a
Katerina Žegaļina, 8.c
Dina Ozola
Inese Pugačevska
Dina Ozola
Ingrīda Kļava

Apsveicam! Izsakām pateicību skolēniem, skolotājām un skolēnu vecākiem!

Valsts olimpiādes

Priekšmets Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
filozofija 2.vieta Nikola Brauča, 12.a Irina Anzuļeviča

Atklātās olimpiādes

Priekšmets Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
matemātika 2.vieta
2.vieta
3.vieta
Jekaterina Jakubovska, 6.c
Vladislava Moļeva, 6.a
Čubarovs Oļegs, 5.b
Darja Parmuhina
Irina Morusa
Irina Morusa
krievu valoda un literatūra 1.vieta Elizaveta Lavora, 10.a Jeļena Šukajeva,
Svetlana Grigorjeva

Latvijas 43. Zinātniskās pētniecības darbu konference

Apsveicam 2019. gada Latvijas 43. Zinātniskās pētniecības darbu konferences uzvarētājus:

Zinātniski pētnieciskā darba nosaukums Pakāpe Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
Šokolādes Fizikālo Īpašību Pētīšana III Edvards Jansons, 12.b
Artjoms Luščenkovs, 12.b
Irina Ņiživaja
Temperatūras Ietekme Uz Jaunizdalītā T4-Veidīga Bakteriofāga Inficētspēju II Nikola Brauča, 12.a Santa Daugele

5.-6. klašu skolēnu latviešu valodas 4.atklātais konkurss

Š.g.24.novembrī Rīgas 40.vidusskolā norisinājās 4.atklātais konkurss latviešu valodā (mazākumtautību izglītības programmu) 5.-6.klasēm.

Rezultāti:

Priekšmets Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
latviešu valoda
(mazākumtautību skolām)
1.vieta
3.vieta
3.vieta
Sofija Bruja, 5.a
Roberts Sīmansons, 5.b
Marija Trofimova, 5.d
Dina Ozola
Inese Pugačevska
Maija Miņina

Pateicāmies skolotājām, skolēniem un vecākiem! Tā turpināt!

3.-4. klašu skolēnu latviešu valodas 5.atklātais konkurss

Š.g.9.novembrī Rīgas 89.vidusskolā norisinājās mazākumtautību skolu 3.-4.klašu skolēnu latviešu valodas 5.atklātais konkurss.

Rezultāti:

Priekšmets Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
latviešu valoda
(mazākumtautību skolām)
3.vieta
atzinība
atzinība
Alisa Novokšonova, 4.c
Alisa Gavrilova, 3.d
Tatjana Titova, 4.a
Anna Leščinska
Ināra Mitkuss
Elita Rosecka

Paldies skolotājām un vecākiem par iegūldīto darbu!

Skolas olimpiāde latviešu valodā 2.klasēm

24.aprīlī skolā notika Skolas olimpiāde latviešu valodā 2.klasēm.

Apsveicam uzvarētājus!

1.vieta - Daniils Jurševičs, 2.b klase (sk.D.Bērziņa),
2.vieta - Alisa Rešetņikova, 2.a klase (sk.I.Mitkus),
3.vieta - Valerija Kudrjavceva, 2.a klase (sk.Z.Borzova),
3.vieta - Anastasija Čudina, 2.b klase (sk.D.Bērziņa),
3.vieta - Beatrise Krukovska, 2.c klase (sk. E.Rosecka),
Atzinība - Marija Markova, 2.b klase (sk.I.Mitkus),
Atzinība - Maija Baidaka, 2.d klase (sk.D.Bērziņa),
Atzinība - Anika Guseva, 2.d klase (sk.D.Bērziņa).

Paldies visiem olimpiādes dalībniekiem, vecākiem un skolotājiem par darbu!

Skolas latviešu valodas olimpiāde 3. - 8. klašu skolēniem

Oktobrī skolā norisinājās olimpiādes latviešu valodā 3. - 8. klašu skolēniem.
Apsveicam uzvarētājus!

Klases Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
3. KLASES 1.vieta
1.vieta
1.vieta
2.vieta
2.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
atzinība
atzinība
atzinība
Daniela Zvereva, 3.a
Diana Vavina, 3.a
Alisa Gavrilova, 3.d
Martina Poddubska, 3.c
Ija Morkāne, 3.d
Maksims Berežnojs, 3.e
Ksenija Ivanova, 3.a
Ariana Rukša, 3.b
Timurs Gaščenko, 3.c
Poļina Slovecka, 3.e
Emīlija Greibuse, 3.d
Emīlija Kosmačeva, 3.a
Aleksandra Novoselova, 3.b
Milana Petraviča, 3.b
Daila Bērziņa
Daila Bērziņa
Ināra Mitkus
Ināra Mitkus
Zorina Borzova
Zorina Borzova
Anna Leščinska
Daila Bērziņa
Zorina Borzova
Inga Jansone
Ināra Mitkus
Anna Leščinska
Daila Bērziņa
Daila Bērziņa
4. KLASES 1.vieta
2.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
atzinība
atzinība
atzinība
Alisa Novokšonova, 4.c
Tatjana Titova, 4.a
Margarita Koroļova, 4.b
Taisija Tihonova, 4.a
Roberts Zaharovs, 4.c
Justīne Carjova, 4.a
Albīne Zālīte, 4.d
Aleksandrs Samoilovs, 4.d
Anna Leščinska
Elita Rosecka
Daila Bērziņa
Elita Rosecka
Anna Leščinska
Irena Cielava
Anna Leščinska
Anna Leščinska
5. - 6. KLASES 1.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
Roberts Sīmansons, 5.b
Marija Trofimova, 5.d
Sofija Bruja, 5.a
Alīna Karpeviča, 6.b
Jana Jakovļeva, 6.d
Jūlija Musolina, 5.e
Vladislava Moļeva, 6.a
Valerija Ščedrova, 6.a
Valentīna Serova, 6.e
Džūlija Kovaļska, 5.b
Inese Pugačevska
Maija Miņina
Dina Ozola
Aiga Aleksandrova
Ralda Putniņa
Maija Miņina
Aiga Aleksandrova
Aiga Aleksandrova
Ralda Putniņa
Inese Pugačevska
7. - 8. KLASES 1.vieta
1.vieta
1.vieta
1.vieta
2.vieta
2.vieta
3.vieta
atzinība
atzinība
atzinība
Vladislavs Petrovs, 7.a
Diāna Tokare, 8.b
Katerina Žegaļina, 8.c
Pāvels Avramovs, 8.a
Arīna Kosmačeva, 7.a
Marija Kuzmina, 7.c
Patrīcija Druza, 7.b
Vladislavs Gontars, 7.a
Dina Kožane, 7.a
Anastasija Puļahina, 7.c
Dina Ozola
Inese Pugačevska
Ingrīda Kļava
Skairīte Svarcēviča
Dina Ozola
Ingrīda Kļava
Ralda Putniņa
Dina Ozola
Dina Ozola
Ingrīda Kļava