Olimpiādes, Zinātniski pētnieciskie darbi

Katru gadu mūsu skolas skolēni ir dažādu olimpiāžu, radošo konkursu un zinātnisko konferenču laureāti.

2017./2018.m.g.

Rīgas pilsētas olimpiādes

Priekšmets Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
ģeogrāfija 2.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
Valentīns Blaubergs, 10.a
Artjoms Golovkins, 9.d
Edvards Jansons, 11.b
Anna Krapivina, 12.b
Irina Tihomirova
Irina Tihomirova
Irina Tihomirova
Irina Tihomirova
matemātika 2. vieta
3. vieta
3. vieta
3. vieta
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
Vladislava Moļeva, 5.a
Vladislavs Ignatovs, 5.b
Daniils Šarovs, 6.b
Patrīcija Považnaja, 10.b
Zabava Taisija Volkova, 5.d
Edvīns Stoma, 6.b
Sofija Stroganova, 7.a
Vlada Kiseļova, 9.a
Anna Krapivina, 12.b
V.Moļeva, I. Morusa
Eleonora Romanovska
Viktorija Moļeva
Irina Morusa
Darja Parmuhina
Viktorija Moļeva
Marina Ļebedeva
Irina Iriščenko
Eleonora Romanovska
ķīmija 2. vieta
2. vieta
2. vieta
3. vieta
3. vieta
Elizaveta Lavora, 9.d
Nikola Brauča, 11.a
Anna Krapivina, 12.b
Stanislavs Jurgensons, 9.c
Maksims Kuzmins, 12.b
Jekaterina Romaņenko
Pāvels Pestovs
Pāvels Pestovs
Jekaterina Romaņenko
Pāvels Pestovs
latviešu valoda un literatūra atzinība Anna Krapivina, 12.b
Aiga Aleksandrova
fizika 3. vieta
3. vieta
3. vieta
atzinība
atzinība
atzinība
Aleksejs Jermakovs, 11.a
Nikola Brauča, 11.a
Anna Krapivina, 12.b
Vladislava Batareviča, 10.b
Artjoms Luščenkovs, 11.b
Edvards Jansons, 11.b
Irina Ņiživaja
Irina Ņiživaja
Irina Ņiživaja
Irina Ņiživaja
Irina Ņiživaja
Irina Ņiživaja
mājturība un tehnoloģijas 2. vieta Sergejs Galvjalo, 8.d Aleksejs Petrovs
filozofija 1. vieta Nikola Brauča, 11.a Irina Anzuļeviča
vēsture 2. vieta
2. vieta
atzinība
Anna Krapivina, 12.b
Maksims Kuzmins, 12.b
Elizaveta Lavora, 9.d
Irina Anzuļeviča
Irina Anzuļeviča
Irina Anzuļeviča
bioloģija 3. vieta
3. vieta
Nikola Brauča, 11.a
Anna Krapivina, 12.b
Santa Daugele
Santa Daugele
latviešu valoda
(mazākumtautību skolām)
1. vieta
2. vieta
Diāna Tokare, 7.b
Katerina Žegaļina, 7.c
Inese Pugačevska
Ingrīda Kļava
angļu valoda 2. vieta
atzinība
Anna Krapivina, 12.b
Valentīns Blaubergs, 10.a
Larisa Zeļenova
Nadežda Jevsejeva

Valsts olimpiādes

Priekšmets Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
ķīmija 3.pakāpe Nikola Brauča, 11.a Pāvels Pestovs
filozofija 1.pakāpe
Nikola Brauča, 11.a Irina Anzuļeviča

Atklātās olimpiādes

Priekšmets Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
matemātika 2. vieta
atzinība
Vladislava Moļeva
Anna Krapivina, 12.b
V. Moļeva, I. Morusa
Eleonora Romanovska

Latvijas Lingvistikas Olimpiāde

Apsveicam Latvijas Lingvistikas Olimpiādes uzvarētājus:

Priekšmets Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase
valodas 3.vieta
atzinība
atzinība
Anna Krapivina, 12.b
Jana Siņakova, 11.b
Edvards Jansons, 11.b

Skolas matemātikas olimpiāde 2. - 4. kl. skolēniem

2018.gada 28. martā sākumskolā notika matemātikas olimpiāde 2. - 4. klašu skolēniem.

Apsveicam matemātikas olimpiādes 2. - 4.kl. uzvarētājus!

Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
2. KLASES
1.vieta
2.vieta
3.vieta
atzinība
atzinība
Emilija Greibusa
Arsenijs Ļubenko
Mihails Galuso
Ksenija Ivanova
Aleksandrs Vitols
Oksana Ļicenko
Larisa Kapustina
Oksana Ļicenko
Sandra Beļavska
Jeļena Šurenkova
3. KLASES
1.vieta
2.vieta
3.vieta
atzinība
Matvejs Stepanovs
Taisija Tihonova
Ņikita Kisiļovs
Olga Kota
Zoja Artjuševska
Valentina Vanaga
Zoja Artjuševska
Tatjana Vaščenkova
4. KLASES
1.vieta
2.vieta
3.vieta
atzinība
atzinība
Tomass Dobrovolskis
Veronika Jariga
Džulija Kovaļska
Olegs Čubarovs
Darja Andrijevska

Gaļina Sutjagina
Irina Samsonova
Jeļena Šalajeva
Jeļena Šalajeva
Irina Samsonova

Skolas mazākumtautības (krievu) valodas olimpiāde 2. - 4. kl.

2018.gada 7. martā sākumskolā notika mazākumtautības (krievu) valodas olimpiāde 2. - 4. klašu skolēniem.

Apsveicam mazākumtautības (krievu) valodas olimpiādes 2. - 4.kl. uzvarētājus!

Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
2. KLASES
1.vieta
2.vieta
3.vieta
atzinība
Emilija Greibusa
Ksenija Ivanova
Aleksandrs Vitols
Ksenija Kuzņecova
Oksana Ļicenko
Sandra Beļavska
Jeļena Šurenkova
Jeļena Šurenkova
3. KLASES
1.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
atzinība
Alisa Novokšonova
Aleksandra Ļubenko
Mikola Kazaks
Emilija Iščenko
Tajsija Tihonova
Zoja Artjuševska
Zoja Artjuševska
Valentina Vanaga
Tatjana Vaščenkova
Valentina Vanaga
4. KLASES
1.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
atzinība
atzinība
Darja Andrijevska
Marija Trofimova
Veronika Jariga
Anastasija Fedaka
Anna Krumuna
Roberts Simansons
Irina Samsonova
Irina Samsonova
Irina Samsonova
Jeļena Feofanova
Jeļena Šalajeva
Jeļena Šalajeva

Skolas latviešu valodas olimpiāde 2., 3., 4. klasēs

Norisinājās skolas latviešu valodas olimpiādes 2., 3., 4.klasēs.

Izsakām pateicību visiem dalībniekiem, viņu vacākiem un skolotājiem un apsveicam olimpiāžu uzvarējājus!

Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
2. KLASES
1.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
Ksenija Ivanova, 2.a
Daniela Zvereva, 2.a
Ija Morkāne, 2.d
Polina Slavecka, 2.e
Zlata Zaiceva, 2.a
Grigorijs Doļinovs, 2.a
Taisija Tripuka, 2.b
Timurs Gaščenko, 2.c
Ksenija Kuznecova, 2.c
Artjoms Jurgensons, 2.d
Maksims Berežnojs, 2.e
Anna Leščinska
Daila Bērziņa
Zorina Borzova
Inga Jansone
Daila Bērziņa
Anna Leščinska
Daila Bērziņa
Zorina Borzova
Zorina Borzova
Ināra Mitkus
Zorina Borzova
3. KLASES
1.vieta
2.vieta
2.vieta
2.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
atzinība
atzinība
atzinība
Aleksandra Ļubenko, 3.c
Arīna Badretdinova, 3.a
Jegors Olijars, 3.c
Zlata Stupakova, 3.c
Tatjana Titova, 3.a
Eva Bogdanova, 3.b
Margarita Koroļova, 3.b
Stefans Uļevskis, 3.a
Karine Martirosjana, 3.d
Eldars Dronks 3.d
Anna Leščinska
Irena Cielava
Inga Jansone
Inga Jansone
Elita Rosecka
Daila Bērziņa
Daila Bērziņa
Elita Rosecka
Anna Leščinska
Daila Bērziņa
4. KLASES
1.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
atzinība
atzinība
Marija Trofimova, 4.d
Roberts Sīmansons, 4.b
Julija Musoļina, 4.e
Džūlija Kovaļska, 4.b
Veronika Jariga, 4.d
Marija Ņizkodubova, 4.a
Marija Solovjova, 4.c
Anastasija Potašova, 4.c
Anna Leščinska
Inga Jansone
Inga Jansone
Inga Jansone
Inga Jansone
Elita Rosecka
Elita Rosecka
Anna Leščinska

1.posma latviešu valodas olimpiāde 7., 8. klašu skolēniem

11.oktobrī skolā notika 1.posma latviešu valodas olimpiāde 7., 8. klašu skolēniem, kurā piedalījās 16 skolēni.

Vislabākus rezultātus parādīja:

Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
1. vieta
2. vieta
2. vieta
2. vieta
3. vieta
3. vieta
3. vieta
Katerina Žegaļina, 7.c
Valērijs Afanasjevs, 8.a
Dāniels Gontars, 8.a
Vera Pozņaka, 8.d
Diāna Tokare, 7.b
Lilija Fokina, 8.c
Anna Masjko, 8.d
Ingrīda Kļava
Inese Pugačevska
Inese Pugačevska
Dina Ozola
Inese Pugačevska
Maija Miņina
Dina Ozola

Šie skolēni 20.oktobrī piedalīsies 2.kārtas (pilsētas) latviešu valodas olimpiādē.

Novēlēsim viņiem veiksmi!

Latgales priekšpilsētas matemātikas 2. - 4. kl. olimpiāde

2018.gada 25. aprīlī notika matemātikas olimpiāde Latgales priekšpilsētā 2. - 4. klašu skolēniem.

Apsveicam matemātikas olimpiādes 2. - 4.kl. uzvarētājus!

Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
2. KLASES
2.vieta
2.vieta
2.vieta
atzinība
atzinība
Arsenijs Ļubenko
Emilija Greibusa
Ksenija Ivanova
Mihails Galuzo
Aleksandrs Vītols
Larisa Kapustina
Oksana Ļicenko
Sandra Beļavska
Oksana Ļicenko
Jeļena Šurenkova
3. KLASES
2.vieta
3.vieta
atzinība
atzinība
Nikolais Kušnarjovs
Taisija Tihonova
Ņikita Kisiļovs
Olga Kota
Zoja Artjuševska
Valentina Vanaga
Zoja Artjuševska
Tatjana Vaščenkova
4. KLASES
2.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
Veronika Jariga
Tomass Dobrovolskis
Džulija Kovaļska
Olegs Čubarovs
Darja Andrijevska

Irina Samsonova
Gaļina Sutjagina
Jeļena Šalajeva
Jeļena Šalajeva
Irina Samsonova

Latgales priekšpilsētas mazākumtautības (krievu)
valodas 2. - 4. kl. olimpiāde

2018.gada 26. aprīlī notika mazākumtautības (krievu) valodas olimpiāde Latgales priekšpilsētā 2. - 4. klašu skolēniem.

Apsveicam mazākumtautības (krievu) valodas olimpiādes 2. - 4.kl. uzvarētājus!

Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
2. KLASES
2.vieta
2.vieta

Ksenija Ivanova
Emīlija Greibuse
Sandra Beļavska
Oksana Ļicenko
3. KLASES
1.vieta
atzinība
atzinība

Nikolai Kazak
Alisa Novokšonova
Emilija Ishchenko
Valentina Vanaga
Zoja Artjuševska
Tatjana Vaščenkova
4. KLASES
2.vieta
2.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
Anna Krumina
Veronika Jariga
Marija Trofimova
Džulija Kovaļska
Anastasija Fedaka
Darja Andrijevska

Jeļena Šalajeva
Irina Samsonova
Irina Samsonova
Jeļena Šalajeva
Jeļena Feofanova
Irina Samsonova