Ziemassvētku izrādes un pasākumi

Skolēnu pašpārvalde pieņēma lēmumu uzdāvināt Ziemassvētku noskaņu pašiem jaunākiem skolas skolēniem.

Skolā notika Ziemassvētku brīnums - vidusskolēni uz vienu dienu pārvērtas par Salaveci un Sniegbaltīti. Ziemassvētku vecītis apmeklēja sākumskolu, lai iepriecinātu bērnus ar dejām, spēlēm un dāvanām.

Skolēni ar lielu prieku atsaucās uz negaidītu viesu ierašanos, piedalījās organizētās spēlēs, saņēma dāvanas.

2019./2020. m.g.

Ziemassvētku izrādes skolā

2020.gada janvāra mēnesī pēc tradīcijas nogāja mūsu skolas dramatiskā pulciņa Ziemassvētku izrādes, kurus sagatavoja režisors Nikolajs Gubanovs un Kristīgas mācības skolotāja Nadežda Balode.

Skolas teātris cenšas atbalstīt skolas tradīcijas – Ziemassvētku izrādes sākas 20 gadu atpakaļ.

Izrādē piedalījās jaunie skolēni no 8. līdz 12. Klasēm. Izrādes tika radītas skolēniem no 1. līdz 5. klasēm. Pirmajā izrādē bija viesi – skolas direktors Aleksandrs Anzuļevičs un Tēvs Andrejs (kristīgas baznīcas pārstāvis), kurš uzstājās priekš 3.klašu skolēniem un apsveica visus ar Ziemassvētkiem.

Svētki aktu zālē sākās un beidzās ar Ziemassvētku dziesmām – 1.-4. un 5.-8. klašu skolēni zem pedagoga M.Priļepskas vadības.

Paldies mūsiem jauniem artistiem par Ziemassvētku dāvanu un līdz tikšanos!

Direktora vietniece Rita Buhtejeva

"Ziemassvētku talanti".

Dārgie skolēni, kolēģi, vecāki un skolas absolventi!

Apsveicu jūs Ziemassvētkos un Jaunajā 2019. gadā!

Veselību visiem! Lai nākamais gads ir veiksmes un panākumu gads visās iecerēs!

Ziemassvētku naktī
Lai ar mums ir brīnums!
Sniedziņš balts lai pārklāj
Pasauli it visu!
Lai ir egle koša,
Dāvanas un mielasts -
Pīrāgi un zirņi,
Piparkūkas saldas!
Lai skan dziesmas, smiekli,
Mūzika un dejas!
Lai ir prieks par saviem
Mīļajiem un draugiem!
(I. Mitkus)

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Skolas direktors Aleksandrs Anzuļevičs
Administrācija

2016./2017. m.g.

Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!

Dārgie skolēni, vecāki, kolēģi!

Beidzas 2016. gads...

Skola ir izgājusi akreditāciju, ir veiksmīgi nokomplektējusi pirmās un desmitās klases. Mūsu kolektīvs ir kļuvis lielāks, un, iespējams, 2017. gada 1. septembrī skolā būs jau 1300 skolēnu.

Bija uzvaras mācību priekšmetu olimpiādēs, dažādos konkursos un sporta sacensībās. Pat Olimpiskajās spēlēs Brazīlijā piedalījās mūsu skolas absolvente.

Bija, protams, arī nepatīkami, pat bēdīgi momenti. Ne bez tā. Dzīve ir dzīve. Pašā gada nogalē, 15. decembrī, mēs zaudējām ilglaicīgu skolas darbinieku Borisu Smirnovu – cilvēku, kas daudzus gadus visus sagaidīja pie ieejas skolā, mūsu “galveno skolas dežurantu”. Lai mūžīga piemiņa viņam!

Lai paliek skumjas pagātnē! Ar prieku un cerību sagaidīsim Ziemassvētkus un Jauno gadu.
Novēlu visiem veselību, veiksmi, mieru un mīlestību!

Skolas direktors Aleksandrs Anzuļevičs

Ziemassvētki Rīgas 72. vidusskolas baseinā