Absolventu tikšanās skolas jubilejā

Rīgas 72. vidusskolai – 45 gadi

2018. gada 19. oktobrī skola atzīmēja savu 45 gadu jubileju, organizējot skolas absolventu vakaru.

Paldies visiem, kas organizēja un sniedza palīdzību šo nozīmīgo svētku norisē.

Apskatiet svētku fotoreportāžu (1.daļa un 2.daļa)!

2013./2014. m.g.

Skolas jubileja - 25.10.2013.

2013. gada 25. oktobrī notika pasākumi, kas bija veltīti skolas 40. jubilejai.

Veterāniem un labākajiem skolas pedagogiem Rīgas vicemērs un Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes direktors Ivars Balamovskis pasniedza IZM, Rīgas domes un Izglītības, kultūras un sporta departamenta atzinības un pateicības.

Svarīgs svinīgā pasākuma brīdis bija, kad tika atklāts pilnīgi atjaunotais skolas stadions, skolas iekšējais pagalms, bērnu laukums. Bez pārspīlējuma var teikt, ka skolas jaunais stadions un labiekārtotā teritorija rada īpaši pievilcīgu iespaidu par Rīgas nomali.

Pateicamies Rīgas domei, kas ieguldīja šajos darbos vairāk nekā 600 tūkst. latu.

Vakarā visi skolas mācību kabineti tika atvērti bijušajiem skolas absolventiem un viņu skolēniem. Pēc daudzu šī pasākums apmeklētāju viedokļa – skolas jubilejas svinības izdevās!

Pateicamies tiem, kas ziedoja materiālos līdzekļus skolas jubilejai.

Īpaša pateicība tiem, kas aktīvi piedalījās skolas jubilejas organizēšanā:

• Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas direktorei Karmenai Ziemelei;
  • Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas direktores vietniecei Lindai Kūlai;
  • Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas direktores vietniekam Aleksandram Zeimuļam-Priževoitam;
  • Rīgas 72. vidusskolas pedagogiem;
  • Dailai Bērziņai un Germanam Jakubovskim;
  • Skolas absolventiem: Anastasijai Rožnovai un Sergejam Boicovam;
  • Ligitai Rihterei – deju skolas vadītājai;
  • Milānai Akanajevai un viņas vadītajam vokālajam ansamblim.

Piedāvājam jūsu uzmanībai foto un video reportāžas, kuras veidoja Viktorija Beredņikova, Aleksandra Čulkova, Anastasija Hromiševa, Antons Rakovičs, Artūrs Grebņevs, Igors Boikovs.

Uz tikšanos nākamajā "jubilejā"!

Skolas padome

Юбилей школы. 40 лет
Skolas jubileja. 40 gadi (2013.)