Sporta svētki

"Skola dejo sporta stundās"

"Skola dejo sporta stundās" - tāds projekts ir realizēts mūsu skolā Ziemassvētku noskaņā.

2019./2020. m.g.

Olimpiskā diena 2019

20.septembrī mūsu skolā notika Olimpiskā diena. Sporta skolotāji ar prieku novadīja olimpiskās stafetes un dažādas rotāļas.Visu klašu skolēni piedalījas sacēnsībās.

Sports – ģimenes lieta.

3. maijā skolas sporta zālē notika tradicionālie 2. un 5. klašu skolēnu ģimenes sporta svētki, kuros piedalījās katras klases komanda 12 cilvēku - skolēnu un vecāku - sastāvā. Pārējie svētkos piedalījās līdzjutēju lomā.

Sporta spēles, jautras stafetes, komandu sveicieni – tas viss bija svētku programmā. Tomēr galvenais – azarts, katra dalībnieka atbildības sajūta par kolektīvu, kad „viens par visiem un visi par vienu”.

Sporta svētku noslēgumā visus gaidīja „garšīgas balvas”.

Ceram, ka fotoreportāža vismaz daļēji atspoguļos to gaisotni, kas valdīja šajā spilgtajā un neaizmirstamajā pasākumā.

Pateicamies dalībniekiem un organizatoriem, bet vislielākais paldies – Skolas padomei un klašu audzinātājiem!

Peldēšanas Ziemassvētku stafetes

19. un 29.decembrī tradicionāli Rīgas 72.vidusskolas baseinā tika novadīti Ziemassvētku stafetes.

Sacensībās piedalījās sporta kluba "Delfīns" treneru J.Kurmeļovas un T.Jakubovskas audzēkņi.

Trenere T.Jakubovska kopā ar saviem audzēkņiem novadīja lielisko ugunsšovu.

Visi audzēkņi neatkarībā no rezultātiem bija apbalvoti ar diplomiem un piemiņas balvām.

Paldies mūsu skolas treneriem par veiksmēm jauno talantu audzināšanā un skaistajiem sporta svētkiem!

Olimpiskā diena 2018

21. sptembrī visā valstī notika Olimpiskā diena. Arī mūsu skola piedalījas valsts mēroga pasakumā.

72. vidusskolas stadionā notika Olimpiskās stafetes 5. – 12. klasēm.

Visas klases piedālijas Rīta rosmē. Laiks arā bija brinišķīgs, visiem bija labs garastāvoklis. Novēlam sportisku garu visā gada garumā.