Labdarības akcijas

"Paldies!" diena

11. janvārī pasaulē tiek atzīmēta “Paldies!” diena. Pateikt “paldies!” saviem vecākiem, tuvajiem un mīļajiem, skolotājiem, draugiem - šādu uzdevumu saņēma mūsu skolas skolēni.

"Paldies!" stends ir izveidots mūsu skolas vestibilā.

Akcija "Ziedo Drosmes kastei"

Mūsu skola piedalījās labdarības akcijā “Ziedo Drosmes kastei”.

Veselu mēnesi skolēni, viņu vecāki un skolotāji sagādāja dāvanas Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcas mazajiem pacientiem.

2019./2020. m.g.

Dzīvnieku patversme "Ulubele"

Lieldienu labdarības gatatirgus.

20 aprīlī skolā notiks ikgadējais Lieldienu labdarības gadatirgus, kur mūsu un citu skolu skolēni varēja pārdot pašrocīgi pagatavotus darinājumus, Lieldienu suvenīrus un pat kulinārijas gardumus.

Gadatirgus notika Latvijas pareizticīgo baznīcas metropolīta Aleksandra svētībā jau sesto reizi. Naudas ziedojumi tika novirzīti slimajiem ar mukoviscidozi.

Pasākums acīmredzami bija veiksmīgs. Simtiem pārdevēju un pircēju nodrošināja labdarības ziedojumus gandrīz 500 eiro apmērā.

Milzīgs paldies galvenajai šīs akcijas organizatorei – mūsu skolas pedagogam – Nadeždai Balodei, kā arī skolas vokālā ansambļa vadītājai MilānaiAkanajevai un viņas audzēkņiem, kas sniedza nelielu koncertu gadatirgus dalībniekiem, ēdnīcas darbiniekiem un visiem, kas piedalījās un organizēja tik spilgtu Lieldienu pasākumu.

Lieldienu labdarības gadatirgus

20. aprīlī mūsu skolā - Lieldienu labdarības gadatirgus.

Jūs varēsiet iegādāties Lieldienu dāvaniņas. Gadatirgus svinīgā atklāšana 20. aprīlī plkst. 12.00.

Visi gadatirgu gūtie ienākumi tiks nosūtīti uz cistisko fibrozi sirgstošo bērnu atbalsta fondu.

Akcija "Labie darbi"

Š.g. 9.oktobrī 6.d klase kopā ar skolotājām Ingrīdu Kļavu un Terēzu Manturi piedalījās akcijā "Labie darbi". Mēs visi gājām uz promenādi pie Daugavas un vācām atkritumus, savācām apmēram 16 lielus atkritumu maisus, iztīrījām Jumpravmuižas apkārtni , protams, ka pēc laba darba vajag labu atpūtu, tāpēc rīkojām pikniku un spēlējām bumbu, jo dikti nosalām.

Lieldienu labdarības gadatirgus

2017. gada 8. aprīlī mūsu skolā notika tradicionālais Lieldienu labdarības gadatirgus.

Gadatirgū tika piedāvāti dažu vispārizglītojošo un svētdienas skolu audzēkņu darinājumi. Gadatirgū iegūtā summa – 560 EUR – tiks ziedota ar mukoviscidozu slimojošo bērnu atbalsta fondam. Par šo naudu tiks iegādāti medicīniskie elošanas aparāti un medikamenti.

Pateicamies galvenajai pasākuma organizatorei N.Balodei, kā arī pedagogiem E.Romanovskai, R.Buhtejevai, L.Jerjominam, A.Petrovam, M.Akanajevai, J.Šalajevai.