"Kas? Kur? Kad?" klubs

Spēle "Kas? Kur? Kad?"

2019. gada 26.aprīlī Rīgas 72 vidusskolas aktu zālē nobeidzas spēles “Kas? Kur? Kad?” 2018./2019. m. g. sezona. Mācību gada laikā pēc tradīcijas tika veiktas 5 spēles, kurās piedalījās 16 komandas no 7.-12. klasēm. Uz finālu spēli atnāca 13 komandu dalībnieki. Šogad cīņa par 3. un 4. vietu turpinājās līdz pēdējai minūtei. Pasākuma vadošais, Artjoms, apkop rezultātus, pateicas visiem par labu spēli un nosauc uzvarētājus un izdod nopelnītas balvas – diplomus, medalus un spēles kausu.

“Pūci” par 1. vietu dabūja komanda no 12.b klases: Dmitrijs Komolins, Kirils Siņko, Leonīds Tabuņņikovs, Edvards Jansons un Artjoms Luščenkovs.

2. vietu dabūja komanda “Soļanka” no 12.а klases: Nikola Brauča, Dina Smuškoviča, Tatjana Krasnoščoka, Aleksandrs Kaļiņičenko, Viktorija Dolgopjata, Aleksejs Jermakovs.

3. vietu dabūja komanda no 11.b klases: Olesja Pavlova, Aleksandrs Sproģis, Aļona Ņiživija un Vladislava Batareviča.

Malači! Apsveicam!

Līdz jaunu tikšanos 2019./2020. m. g. sezonā. Gaidām jaunas komandas no 7.klasēm!

Skolas direktora vietniece – Rita Buhtejeva

2017./2018. m.g.

2018. gada 13.aprīlī Rīgas 72 vidusskolas aktu zālē nobeidzas spēles “Kas? Kur? Kad?” 2017./2018. m.g. sezona. Mācību gada laikā pēc tradīcijas tika veiktas 5 spēles, kuros piedalījās 18 komandas no 7.-12. klasēm. (10.-12. klašu skolēniem sanāca izveidot 2 komandas no klases). Uz finālu spēli atnāca 14 komandu dalībnieki. Šogad cīņa par 2. un 3. vietu turpinājās līdz pēdējai minūtei. Pasākuma vadošais, Artjoms, apkop rezultātus, pateicas visiem par labu spēli un dod vārdu skolas direktoram A.Anzuļevičam, kas nosauc uzvarētājus un izdod nopelnītas balvas – diplomus, medalus un spēles kausu (sk. attēlu).

“Pūci” par 1. vietu dabūja komanda “Orientirs” no 12.B klases: Vartans Apikjans, Maksims Kuzmins, Danīls Avdoņins, Anna Krapivina, Dana Musojane, Artūrs Ščetiņins (12.A).

2. vietu dabūja komanda “Soļanka” no 11.A klases: Nikola Brauča, Dina Smuškoviča, Tatjana Krasnoščoka, Aleksandrs Kaļiņičenko, Viktorija Dolgopjata, Aleksejs Jermakovs.

3. vietu dabūja komanda “360 grādi” no 12.B klases: Darja Afanasjeva, Vladimirs Bogdanovs, Andris Eglītis, Andrejs Morozovs, Viktorija Kovale un Elizabete Fjodorova.

Malači! Apsveicam!
Līdz jaunu tikšanos 2018./2019. m.g. sezonā. Gaidām jaunas komandas no 7.klasēm!

Direktora vietniece R.Buhtejeva