Vidusskolēnu iesvētīšana

Katru gadu mūsu skolā notiek absolventu apsveikšana un pāriešana uz vidusskolu! Tas ir vienmēr jautri, interesanti un neaizmirstami!

Skolēnu iesvētīšana vidusskolēnos ir mūsu skolas laba tradīcija. Šis gads nebija izņēmums. Nedēļas laikā 10. un 11. klašu skolēniem bija jāiziet cauri vairākiem pārbaudījumiem.

Nedēļas nogalē pēc visiem pārbaudījumiem skolēni saņēma apliecinājumu, ka viņi ir godam nopelnījuši vidusskolēna titulu, saldo balvu un gandarījumu par paveikto.

Mums sen ir izveidojusies tradīcija, ka katru gadu mūsu skolā notiek iesvētīšana, kad 11. klase iesvēta 10. klasi vidusskolnieku kārtā. Šogad mūsu skolā tas notika 7.decembrī.

Arī šogad 11.a un 11.b klašu skolēni decembra sākumā ik dienu deva dažādus loģiskus uzdevumus 10.klašu skolēniem. Skolēniem vajadzēja meklēt "slepenas" skolas vietas, atbildēt uz jautājumiem par mūsu skolu un skolotājiem, un pat, piedalīties deju sacensībās!

Pirmā decembra nedēļa paliks mūsu atmiņā!

11. klašu skolēni