Drošības dienas

Konkurss "Pieskati uguni"

2018. gadā 23. novembrī notika konkurss “pieskati uguni”, kurā piedalījās skolēni no 4.klasēm. Komanda no katras klases sastāvēja no 5 cilvēkiem. Konkursa mērķis un uzdevumi: pārbaudīt skolēnu ugunsdrošības zināšanas un izvēlēties komandu, kura piedalīsies rajona konkursā. Pirmo vietu ieguva komanda no 4.a klases, klases audzinātāja – Valentīna Vanaga.

Rajona konkurss notika 2018. Gadā 27. novembrī ugunsdzēsēju muzejā, Rīgā. 4.a klases komanda izskatījās labi un ieguva 4. vietu.

Malači!!! Paldies!

"Drošības konkurss "

2018.gadā 9. oktobrī notika ceļu satiksmes drošības konkurss 3.klases skolēniem. Komanda sastāvēja no 5 cilvēkiem no katras klases. Konkursa mērķis pārbaudīt skolēnu zināšanas ceļu satiksmes drošībā. Paldies visām klasēm par piedalīšanos. 1.vietu ieguva komanda no 3.e klases, klases audzinātāja – Jeļena Šurenkova.